Front-end vývojář

Nestěhuj se. Nebuď zalezlý doma. Nepracuj v korporátu, ve kterém se ztratíš a nebudeš mít na nic vliv. Přidej se k týmu, kde jsi skutečně potřeba. Nejsme startup, víme co děláme a kam směřujeme. Jsme firma, která přes 11 let buduje svoji pozici nejlepší digitální agentury v regionu a posledních pár let aktivně vývijí silné nástroje, které lidem reálně zlepšují jejích každodenní práci.

Nebudeme Tě lákat na benefity v podobě redbullu a donutu zdarma, i ten stolní fotbálek se nám už dávno rozbil. Můžeš ale přijmout výzvu, podílet se na vývoji nového ambiciózního produktu. Programovat moderní aplikaci a nehrabat se v 10 let starém kódu. Věříme, že se vzájemně něco nového naučíme a posuneme se zase o krok dál. Jestli splňuješ naše požadavky, přijď k nám probrat možnou spolupráci.

Popis práce

musíme být na stejné vlně

Koho v týmu uvítáme a po kom naopak zrovna neprahneme?

Jsi náš člověk, pokud:

Nepotřebujeme, nechceme, nehledáme:

Popis práce

Kdo by k nám momentálně zapadl:

Požadavky

  • Dobrá znalost JavaScriptu s alespoň základním povědomím o principech Reactu/Reduxu
  • Schopnost poradit si s HTML a CSS (Bootstrap)
  • Týmový duch

Vítáme

  • Zkušenost s tvorbou webových aplikací
  • Znalost verzování v Gitu
  • Znalost PHP (používáme framework Laravel/Lumen)

Neváhej, na nic nečekej a ozvi se nám info@pro-idea.cz

Podporujeme naše město

Proč chceme lidi z Teplic a okolí

Máme rádi město, ve kterém bydlíme, a chceme tu fungovat i nadále. Nejvíce se nám osvědčila spolupráce, kdy máme možnost s kolegy pravidelně komunikovat i osobně, i když netrváme na povinnosti denního sezení v kanceláři. Spíš nám jde o možnost osobního kontaktu vždy, když je potřeba.
Proto chceme lidi se vztahem k našemu městu, kteří se neplánují zítra odstěhovat, ale kteří s námi chtějí tady na severu budovat nejlepší digitální agenturu v okolí.

Dobýváme svět!

Budujeme vlastní projekty

Seznam projektů