Pracuj s námi

Náš malý tým potřebuje nové a svěží posily! Hledáme užitečné lidi, ale i skvělé parťáky na dlouhodobou spolupráci, ať už na fulltime nebo na externí spolupráci. Preferujeme lidi ze severu, ideálně z Teplic a okolí.

Takže pokud děláš grafiku, kóduješ či programuješ, baví tě starat se o sociální sítě nebo se neztratíš ve vodách online marketingu, dej nám o sobě vědět!

Volná místa

musíme být na stejné vlně

Koho v týmu uvítáme a po kom naopak zrovna neprahneme?

Jsi náš člověk, pokud:

Nepotřebujeme, nechceme, nehledáme:

Volná místa

Kdo by k nám momentálně zapadl:

Grafik / Webdesigner

Baví tě práce ve Photoshopu (Adobe XD, Sketch, Figma...), a víš něco o sazbě a programech, jako je Ilustrator a Indesign nebo se to rád naučíš? Baví tě proklikávat se pěknými weby a přemýšlet o tom, jak by se třeba daly vylepšit? Dokážeš myslet při návrhu také na potřeby uživatelů a ne jen na vlastní ego?

Front-end vývojář

Píšeš webové aplikace v JavaScriptu a máš alespoň základní povědomí o principech Reactu/Reduxu? Znáš PHP a konkretně framework Laravel/Lumen? Dokážeš poslouchat zkušenější kolegy a rád se odnaučíš špatné návyky? Jsi schopný navázat na práci jiného programátora, aniž bys to celé musel psát od začátku? Popis práce.

Pokud jsi na tyto otázky odpověděl ve všech případech kladně, neváhej se nám ozvat info@pro-idea.cz

Volná místa

Proč chceme lidi z Teplic a okolí

Máme rádi město, ve kterém bydlíme, a chceme tu fungovat i nadále. Nejvíce se nám osvědčila spolupráce, kdy máme možnost s kolegy pravidelně komunikovat i osobně, i když netrváme na povinnosti denního sezení v kanceláři. Spíš nám jde o možnost osobního kontaktu vždy, když je potřeba.
Proto chceme lidi se vztahem k našemu městu, kteří se neplánují zítra odstěhovat, ale kteří s námi chtějí tady na severu budovat nejlepší digitální agenturu v okolí.

Zaujali jsme Vás?

Pojďme společně realizovat vaše nápady

Kontaktujte nás