Komunita

Nordstart

Chceme vytvořit v Teplicích místo, ve kterém budou lidé moci pracovat, sdílet informace, vzdělávat se a realizovat. Vybudovat otevřenou komunitu lidí, která si bude vzájemně pomáhat, přitahovat k sobě lidi s podobnými problémy a zájmy.

Přejít na stránky projektu

Chytrý systém

Fleetingo

Fleetingo je nový pohled na správu logistických flotil. Intuitivní systém, který je neustále v pohybu. Moderní aplikace, která pomáhá optimalizovat procesy dopravních společností. Šetří čas, vydělává peníze a urychluje růst.

Přejít na stránky projektu

RYCHLÉ WEBY NA ŠABLONÁCH

Kolibrio

Pro váš bleskový start na internetu máme perfektní službu Kolibrio. Rychlá, bez komplikací a vysokých rozpočtů. Ušetřené peníze za web díky Kolibriu investujte do marketingu a ve správnou chvíli přijďte opět za námi řešit svůj web šitý kompletně na míru.

Přejít na stránky projektu

Sportovní weby

Sklub.cz

Sklub.cz je projektem, který umožňuje sportovním klubům mít své webové stránky s jednoduchou správou a uživatelsky přátelským prostředím. Týmy se přizpůsobovat nemusí, stránky se totiž přizpůsobí jim samotným.

Přejít na stránky projektu

Inspirace a vzdělání

Digitální snídaně

Pořádáme přednáškové eventy, na kterých se inspirativní speakeři dělí o svoje zkušenosti s digitálními médii. Oslovujeme lidi z různých sfér podnikání a služeb. Baví nás nejen se neustále učit, ale také předávat znalosti dál. Přijďte posnídat s námi.

Přejít na stránky projektu

Zahájení lázeňské sezóny

LázeňskáTeplice.cz

Projekt od Tepličanů všem Tepličanům, kteří žijí každý rok oslavami výročí Zahájení lázeňské sezóny v Teplicích. Tato akce je plná zajímavých událostí a vystoupení a všechny tyto informace naleznete na jednom místě. Navíc se můžete sami podílet na novém obsahu.

Přejít na stránky projektu

Školní weby

eSchool.cz

Projekt, který představuje řešení pro školy, školky a jiné vzdělávací instituce. Web, který se přizpůsobí na míru daným potřebám vzdělávací instituce nemusí stát statisíce. Jednoduchá správa a nepřetržitá podpora jsou samozřejmostí.

Přejít na stránky projektu

Napište nám
info@pro-idea.cz

Luboš Beránek - Co-Founder & Chief Financial Officer

+420 606 548 271
info@pro-idea.cz

Luboš Beránek

Co-Founder & Chief Financial Officer

Sergey Petukhov - Co-Founder & Creative Director

+420 774 198 812
info@pro-idea.cz

Sergey Petukhov

Co-Founder & Creative Director

Kancelář

Krupská 30/26
41501, Teplice

Na mapě

FAKTURACE

Pro-idea s.r.o.
Zámecké náměstí 511/10
41501, Teplice

IČ: 28738608
DIČ: CZ28738608

bankovní spojení

Č.účtu: 2650644309/0800
IBAN: CZ8808000000002650644309
SWIFT: GIBACZPX

Do obchodního rejstříku zapsána u Krajského soudu v Ústí nad Labem dne 12. ledna 2011, oddíl C, vložka 29666