Tep Tour

Kdysi náš jeden z prvních větších klientů se na nás obrátil s prosbou vytvořit nový informační systém a web. Nejen klient, ale také my jsme se za ty dlouhé roky spolupráce hodně posunuli, a tak jsme byli rádi, že jsme opět dostali důvěru a mohli se pustit do práce. Projekt byl jednoznačně mnohem náročnější, než jsme očekávali. I přes nedodržený termín se povedlo vytvořit pohodlný systém, který ušetří klientovi stovky hodin. Nový web je mnohem rychlejší a pohodlnější pro uživatele než předchozí verze.

Přejít na stránky

Klienta i nás čeká ještě spousta práce. Budeme vše důkladně testovat a optimalizovat podle chování zákazníků. Jsme rádi, že můžeme podpořit další teplickou společnost a poskytnout jí naše služby a znalosti.

„Od společnosti Pro-idea s.r.o. jsme si nechali vytvořit systém pro cestovní kancelář TEP TOUR s.r.o. Na tomto systému jsme se podíleli při jeho vývoji a největší výhoda je individuální přístup jak k potřebám CK, tak i ke klientům. Dále pro nás vytvořila responzivní webové stránky a zlepšila logo. Spolupráce s jeho tvůrci je na velmi profesionální úrovni. Jednoduše řečeno, je to komplexní řešení pro cestovní kancelář TEP TOUR s.r.o., které nám zjednodušilo práci a o úspoře času ani nemluvím. Jsme rádi nadále jejich klienty.“
Petr Nováček

Cestovní kancelář TEP TOUR s.r.o.

další projekt

Maskot Gift

Přejít na projekt

Chcete mít skvělý web?

Jsme připraveni

Kontaktujte nás