Království Duše

Pro projekt Království Duše jsme vyvinuli webové stránky kompletně na míru od informační architektury přes wireframes až po finální design. Web slouží především k prezentaci projektu, jeho služeb a k akvizici nových zákazníků. S Janou Štantejskou a jejím týmem již připravujeme další projekty.

Přejít na stránky

Projekt Království Duše se díky novým webovým stránkám perfektně rozjíždí. Veškeré funkce webu pracují na 100 %, a nebylo tak třeba žádných pozdějších úprav. Tento projekt se stal ideální vstupní branou pro další spolupráci.

„Chtěla bych touto cestou poděkovat celému úžasnému týmu Pro-Idea v čele se Sergeyem Petukhovem za profesionální přístup už od prvního našeho setkání. Celý tým vždy skvěle naslouchal a uměl se dokonale naladit na celý projekt Království Duše. Vždy jsem měla pocit, že jsem v roli klienta. Všem nám šlo o výsledek a vzájemně jsme se doplňovali. Všechny mé požadavky byly vyslyšeny a rychle realizovány. S jejich celkovou prací, kreativitou, nápady, milým a citlivým přístupem jsem byla maximálně spokojená. Velký dík celému týmu a těším se na další spolupráci.  “
Jana Štantejská

Zakladatelka Království Duše

další projekt

Ponožkovice

Přejít na projekt

Chcete mít skvělý web?

Jsme připraveni

Kontaktujte nás